Usługi telekomunikacyjne

Abonamenty komórkowe


Świadczmy sprzedaż i doradztwo w zakresie podstawowych usług Operatora, czyli abonamentów komórkowych.


Usługi głosowe, jak również Internet mobilny oferujemy w połączeniu z najnowocześniejszymi rozwiązaniami dostępnymi na rynku, w najbardziej optymalnych opcjach cenowych. Łączymy oferty tworząc pakiety, dzięki czemu jesteśmy konkurencyjni na rynku telekomunikacyjnym. Zapraszamy do kontaktu celem weryfikacji naszej oferty.Światłowód


Orange jest liderem na rynku w kategorii najszybszego Internetu za pomocą łącz światłowodowych. Stały, stabilny i niezawodny Internet to podstawa działalności większości firm w Polsce. My możemy dać Ci poczucie komfortu pracy i prowadzenia biznesu. Ultraszybki internet usprawni działanie Twojej firmy. Pakiety internetowe w technologii światłowodowej są dostępne w wielu wariantach w zależności od potrzeb Twojej firmy. Możemy zaproponować Ci internet ze stałą adresacją IP, internet połączony z numerem telefonicznym, czy pakiet 3w1, czyli Internet, TV, Telefon. W wyborze konkretnej opcji, pomoże Wam nasz przedstawiciel.


Zapraszamy do kontaktu celem weryfikacji najnowszych rozwiązań najszybszego Internetu w Polsce.Orange Energia


Od wielu lat Orange jest również licencjonowanym Operatorem Energetycznym, działającym na identycznych zasadach jak najwięksi gracze na rynku w dziedzinie energetyki. Zawsze dostosowujemy ofertę energetyczna dla biznesu do Państwa potrzeb. Każdą ofertę tworzymy indywidualnie.

W dobie szalejących cen mediów energetycznych zachęcamy do sprawdzania naszej oferty. Weryfikacja nic nie kosztuje, a zmiana może przynieść Państwu ogromne korzyści.Laptopy, komputery


Odpowiadając na zapotrzebowania naszych klientów, z uwagi na sprzedaż różnego rodzaju łącz Internetowych wprowadzaliśmy do sprzedaży sprzęt komputerowy. Sprzęt dostępny w naszej ofercie zawsze jest przez nas sprawdzany, oferujemy tylko taki, z którego sami chętnie byśmy skorzystali. Jednocześnie system ratalny nie obciąża Państwa zdolności kredytowej i nie wymaga przedłużonych procedur weryfikacyjnych.


Zapraszamy do kontaktu celem weryfikacji najnowszych ofert sprzętu komputerowego.Rozwiązania ICT


ICT - temat tak szeroki, że w jednym zdaniu nie sposób powiedzieć o nim za dużo. W ramach niniejszych usług możemy zaproponować:

  • Wirtualna Centrala Orange – usługa, wypierająca tradycyjne centrale telefoniczne, nie wymagająca inwestycji w sprzęt, dająca ogromne możliwości.
  • Biznesowa Komunikacja Orange – usługa nie wymagająca infrastruktury telekomunikacyjnej.
  • Terminale płatnicze bez abonamentu.
  • Wsparcie IT dla małych i średnich firm
  • i wiele innych


Zapraszamy do kontaktu celem weryfikacji najnowszych ofert z portfolio ICT.

Smartfony


Popsuł Ci się telefon, a umowa na abonament trwa jeszcze rok, co zrobić? Możesz zakupić smartfon niezależnie od swojego abonamentu. Wartość oferowanego sprzętu, to wartość rynkowa, którą oferujemy Ci w opcji 20 równych rat. Twoja firma, nie musi inwestować na start dużej kwoty, może za naszym pośrednictwem zakupić sprzęt w opcji ratalnej.

Zapraszamy do kontaktu celem weryfikacji najnowszych ofert smartfonów.
Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszym biurem

formularz kontaktowy

Zapraszamy do współpracy

Mając już bogate, ponad 20-to letnie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej ciągle się rozwijamy. Nie stawiamy sobie granic w wielkości sieci sprzedaży.

Zapraszamy osoby chcące rozwijać się zawodowo w strukturach największego Operatora w kraju.

Chętnie rozwiniemy się w każdym miejscu w Polsce - tak więc Twoje miejsce zamieszkania nie ma większego znaczenia.

Dowiedz się więcej